Hakkımda

Ben kimim sorusuna cevabım;

"KENDİ KENDİME BİR ŞEYLER YAPIYORUM İŞTE NE DİYEYİM ŞİMDİ :)

Çocukluktan beri bilgisayara merak sarmış, arkadaşları bilgisayardan chat yaparken ben bilgisayara nasıl format atılır nasıl tekrar bozulur :) onun derdindeydim.

Sonraları kendime internet sitesi yapmaya karar verdim. Bir iki ay sonunda internetten araştırma yaparak , bozarak, çözerek, çökerterek, tekrar tamir ederek bir forum sitesi yaptım. O zamanlar daha facebook falan yok. Forum sitelerinin tavan yaptığı yıllardı.

Daha sonra eşin, dostun site işlerini gönüllü olarak yapmaya başladım. ( Gerçi şuan bile bir çoğunu gönüllü yapıyorum)  Ve aklıma parlak bir fikir geldi. Sanki daha önce kimsenin aklına gelmemişcesine sevinerek :)) web tasarım işlerine başlamaya karar verdim.

Çok şükür hiç iş aramak zorunda kalmadım; Hatta şuan olduğu gibi bir çok işi başka arkadaşlara yönlendiriyorum. Herkesin işini yapmıyorum. Site yaptıracak kişi ile oturup çay içmeden karar vermiyorum. Kanımın ısınması lazım önce :)  falan fişman işte...

Bu yazıyı da sırf adettendir diye yazıyorum. Beni tanıyanlar ön yargısız okuyarak ne demek istediğimi anlamışlardır eminim. Öyle umuyorum...:) "

 

Not: Yukarıda ki yazıyı 2007 yılında yazmıştım. Şuan değiştirip cafcaflı kurumsal kelimelerle süslemek bana çok soğuk geldiği için ilk günkü gibi heycanlı bir şekilde duruyor. Uzun zamandır yazılım üzerine çalıştığım için çok sık site yapmıyorum.